Патріарх Філарет відзначив керівництво київського гіпермаркету «Епіцентр»

Новини
П'ятниця, 23 грудня 2016, 09:13

22 грудня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з керівництвом будівельного гіпермаркету «Епіцентр К6» м. Києва.

З початком російської агресії та воєнних дій на сході України керівництво найбільшого в Європі будівельного гіпермаркету «Епіцентр К6», що розміщений на столичних Берківцях, вкладає свою посильну допомогу у швидку перемогу України у війні з агресором. Завдяки спеціальній програмі гіпермаркету Київська патріархія неодноразово передавала українським воїнам в зону проведення АТО необхідні речі в побуті та для обігріву бліндажів і інших приміщень в холодну пору. Так, 30 листопада минулого року Святійший Патріарх Філарет освятив та передав для потреб Збройних сил дев’ять електрогенераторів, бензопили та електрокабель. Цього року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, на території Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва, Патріарх Філарет освятив і передав бійцям калориферні печі (буржуйки) «Alaska».

За прояв особливої жертовності та любові до України Святійший Патріарх нагородив керівництво будівельного гіпермаркету «Епіцентр К6» церковними орденами:

директора Тараса Панасюка – орденом Святителя Миколая Чудотворця,

заступника директора Вадима Філона - орденом Святителя Миколая Чудотворця,

начальника відділу Ганну Миронову – орденом Святої великомучениці Варвари.

Предстоятель Церкви подякував нагородженим за їхню стійку державницьку позицію та закликав і надалі активно допомагати Церкві опікуватися українськими воїнами, котрі ціною власного життя мужньо охороняють спокій усієї України.

За нагородженням також був присутній настоятель Малої (Теплої) Софії прот. Петро Ладвинтович.


ХРАМИ ОБИТЕЛІ