День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета

Новини
Четвер, 14 грудня 2017, 12:57

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

За традицією з цієї нагоди до столиці прибули архієреї Української Православної Церкви Київського Патріархату для того, щоб розділити радість свята у спільному богослужінні.

13 грудня 2017 року, напередодні свята, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння. Предстоятелю співслужили єпископат Церкви і духовенство Києва та інших єпархій України.

В цей день Святійшого владику також привітав настоятель трапезного храму Св. благ. князя Ярослава Мудрого прот. Петро Ландвитович разом з духовенством храму.

Протоієрей Петро Ландвитович передав Патріарху Філарету квіти і побажав Його Святості духовної бадьорості, миру і благоденства, невичерпної допомоги Божої у нелегких і відповідальних архіпастирських трудах на благо Церкви Христової і нашої Батьківщини-України.


ХРАМИ ОБИТЕЛІ